Django Debug Toolbar - en to sv_SE translation catalogue (43 entries)

en: %(count)s message | %(count)s messages
sv_SE[0]: %(count)s meddelande
sv_SE[1]: %(count)s meddelanden

en: Profiling
sv_SE: Profilering

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Signals
sv_SE: Signaler

en: Static files
sv_SE: Statiska filer

en: Time
sv_SE: Tid

en: Versions
sv_SE: Versioner

en: Serializable
sv_SE: Variabel

en: Active
sv_SE: Åtgärd

en: In error
sv_SE: Felmeddelande

en: Unknown
sv_SE: (okänd)

en: Templates
sv_SE: Mallar

en: Hide
sv_SE: Dölj

en: Close
sv_SE: Stäng

en: Summary
sv_SE: Sammanfattning

en: Time (ms)
sv_SE: Tid (ms)

en: Key
sv_SE: Nyckel

en: Value
sv_SE: Värde

en: Level
sv_SE: Nivå

en: Message
sv_SE: Meddelande

en: Location
sv_SE: Plats

en: Count
sv_SE: Räkna

en: View information
sv_SE: Visa informationen

en: Variable
sv_SE: Variabel

en: No GET data
sv_SE: Ingen GET data

en: No POST data
sv_SE: Ingen POST data

en: Setting
sv_SE: Inställning

en: Receivers
sv_SE: Mottagare

en: Query
sv_SE: Fråga

en: Action
sv_SE: Åtgärd

en: Connection:
sv_SE: Anslutning:

en: (unknown)
sv_SE: (okänd)

en: Back
sv_SE: Bakåt

en: Executed SQL
sv_SE: Utförd SQL

en: Database
sv_SE: Databas

en: Error
sv_SE: Felmeddelande

en: Empty set
sv_SE: Tomt set

en: None
sv_SE: Inget

en: Static file | Static files
sv_SE[1]: Statiska filer

en: Path
sv_SE: Sökväg

en: Template | Templates
sv_SE[0]: Mall
sv_SE[1]: Mallar

en: Resource
sv_SE: Resurs

en: Name
sv_SE: Namn
