Django Debug Toolbar - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Cache
ca: Caxè

en: Headers
ca: Encapçalaments

en: Logging
ca: Entrant

en: Log messages
ca: Registre de missatges

en: Request
ca: Demanar

en: Settings
ca: Configuració

en: Signals
ca: Senyals

en: Time
ca: Hora

en: Elapsed time
ca: Temps emprat

en: Serializable
ca: Seriable

en: Active
ca: Actiu

en: In transaction
ca: En transacció

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Templates
ca: Plantilles

en: Hide toolbar
ca: Amagar barra d'eina

en: Hide
ca: Amagar

en: Show toolbar
ca: Mostrar barra d'eines

en: Close
ca: Tancar

en: Location:
ca: Ubicació:

en: Summary
ca: Resum

en: Total calls
ca: Total crides

en: Total time
ca: Total temps

en: Commands
ca: Comandes

en: Calls
ca: Crides

en: Time (ms)
ca: Temps (ms)

en: Type
ca: Tipus

en: Backend
ca: Administració

en: Key
ca: Clau

en: Value
ca: Valor

en: Level
ca: Nivell

en: Channel
ca: Canal

en: Message
ca: Missatge

en: Location
ca: Ubicació

en: Call
ca: Cridar

en: TotTime
ca: TempsTotal

en: Count
ca: Recomptar

en: View information
ca: Veure informació

en: No GET data
ca: Sense dades GET

en: No POST data
ca: Sense dades POST

en: Setting
ca: Configuració

en: Signal
ca: Senyal

en: Receivers
ca: Destinataris

en: Query
ca: Petició

en: Timeline
ca: Línia temporal

en: Action
ca: Acció

en: Connection:
ca: Connexió:

en: (unknown)
ca: (desconegut)

en: Back
ca: Tornar

en: Executed SQL
ca: SQL Executat

en: Database
ca: Base de dades

en: None
ca: Cap

en: Template | Templates
ca[1]: Plantilles

en: Resource
ca: Font

en: Name
ca: Nom

en: Version
ca: Versió
